• Bruslení - informace

• PLATBU (ZÁLOHU) 2000,- Kč PROSÍM POSÍLEJTE NA ÚČET VAŠEHO DÍTĚTE.

Každé dítě přihlášené do školičky bruslení bude mít menší batoh a v něm připravené

• pokud má vlastní brusle
            • zimní lyžařské rukavice (prstové nebo palčáky - ne pletené)
            • teplou zimní bundu do pasu, která příliš neomezuje pohyb horních končetin
            • oteplovačky nebo silnější nepromokavé kalhoty
            • tenkou čepici pod přilbu (doporučujeme vyzkoušet již doma)
            • láhev s pitím (teplý čaj)
            • ochrannou přilbu hlavy (nejlépe lyžařská, hokejová nebo in-lajnová, může být i cyklistická), kterou si dítě může připnout na batoh nebo vzít do ruky, pokud se do batohu nevejde. Doporučujeme na přilbu nalepit jmenovku se jménem dítěte.

NEDÁVEJTE PROSÍM DĚTEM DLOUHÉ ŠÁLY. VHODNÉ JSOU NÁKRČNÍKY A OTEPLOVAČKY TAKOVÉ, ABY DĚTI MĚLY ZÁDA KRYTÉ.

Organizace:

• Doprava na zimní stadion v Novém Jičíně bude zajištěna soukromým dopravcem.
            • Po příjezdu autobusem na zimní stadion budou děti se svými učitelkami doprovozeny do šaten, ve kterých se připraví na výuku bruslení
            • Vždy před každou další výukou pomáhají učitelky MŠ s přípravou dětí na lekci bruslení (zavazování bruslí, oblékání). Ze šaten se pod vedením instruktora bruslení děti přemístí k ledové ploše a budou pracovat pod vedením instruktora.
            • Po ukončení výuky se děti opět odeberou do šaten k převléknutí a přezutí
            • Doprava zpět do mateřské školy bude opět autobusem.

Děkuji a přeji všem krásné  a pohodové dny.