• Bruslení v Novém Jičíně

• Od 16.1.2024 budou děti ze tříd Poutníci a Broučci jezdit na bruslení do Nového Jičína.

V případě zájmu se prosím nahlaste u třídních učitelek. Zatím se pouze nahlaste, neposílejte platby!

Kde: Nový Jičín

Cena: záloha - 2000,-Kč (60,-Kč je za lekci, 40,- Kč je za půjčení bruslí + autobus)

Odjezd:  v 8.45 hod. od MŠ

Bruslí se od 9.30 - 10.30 hod.

Oblečení vhodné k bruslení, pohodlné, rukavice prstové - lyžařské, ne pletené.

• Milí rodiče, přátelé...

• Milí rodiče,

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaši úžasnou spolupráci s mateřskou školou. Vážíme si Vašeho zájmu a aktivního přístupu.

Děkujeme Vám nejen za Váš čas, ale i podporu a povzbuzení .

Alena Paulovičová a kolektiv MŠ

• Vánoční prázdniny

• Vánoční prázdniny začínají v sobotu 23. prosince 2023 a končí v úterý 2. ledna 2024.

Provoz MŠ začne ve středu 3. ledna 2024.

• Vánoční fotky

• Vážení rodiče,

vánoční fotky jsou již připraveny k vyzvednutí ve třídách vašich dětí.