• Zvláštní zápis do mateřské školy podle zákona 67/2022 Sb. (LEX UKRAJINA)

Dobrý den.

Dne 21. 6. 2022 proběhne zápis do mateřské školy pro dětí cizinců, kterým byla poskytnuta dočasná ochrana v souvislosti s válkou na Ukrajině.

Na hlavní stránce školy  je v liště elektronická přihláška, kterou prosím vyplňte.

Prosím pečlivě si přečtěte informace.

Vytištěné a podepsané pak doručíte v termínu zápisu do mateřské školy.

Těšíme se na setkání s Vašimi dětmi  v úterý  21. 6. 2022 mezi 13:00 a 15:00 hod.

• Nové formuláře MŠ

• Vážení rodiče.

Do sekce O škole - formuláře -  byly přidány dva nové dokumenty:

Žádost o potvrzení uhrazené platby MŠ

Žádost o vrácení přeplatku v MŠ

Vystavení žádosti  do 5 pracovních dnů od doručení na ekonomický úsek.

Rodič , který bude chtět potvrzení, vytiskne si ,vyplní žádost a dá do schránky v ZŠ nebo MŠ. ( u kanceláře ve II. patře hl. budovy).

Připisování plateb na účty žáků je prováděno  1x týdně. /pátek nebo pondělí 8:00- 14:00/ Neprovádí se automaticky jako v bance.